about-sec

Sıkça Sorulan Sorular

BilimseV Nedir?

BilimseV, 03 - 18 yaş arası öğrenciler alanında uzman ve deneyimli atölye liderleri ile temel bilimler, astronomi, teknoloji ve paleontoloji alanlarında bilimsel yöntemlerle uygulamalı atölye çalışmaları yaparken ebeveynlerinde zengin menüsünde serpme kahvaltı ve alacarte yemek çeşitleri bulunan restoranımızda keyifli vakit geçirebilecekleri bir etkinlik vadisidir.

Atölyelere Katılım Şartları Nedir?

Hafta sonları etkinlik takvimimiz de belirtilen saat ve yaş gruplarına göre etkinlik saatinden önce yerinde kayıt alınmakta ve etkinliklere katılınabilmektedir.
Tüm günlük katılım zorunlu olmayıp sadece istenilen saatteki etkinliğe katılım sağlanabilir. ETKİNLİK TAKVİMİ

Hafta içi etkinliklerimiz ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atölye Süreleri Ne Kadar?

Her atölye çocukların yaş grubu ve katılımcı sayısına göre ortalama 1 - 1,5 saat sürmektedir.

Çocukların sorumluluğu kimde?

Atölye başlangıcında çocuğunuz, konusunda uzman atölye liderlerimiz tarafından sizden teslim alınır ve atölye bitiminde size teslim edilir. Atölye süresi boyunca sorumluluk atölye liderlerindedir.
Atölye saatleri dışında, iki atölye arasında, BilimseV açık alanları ve oyun alanlarında çocukların sorumluluğu ebeveynlerine aittir.

Atölyelere Yetişkinler Katılabilir mi?

Atölye başlangıcında çocuğun alışma süreci olan ilk bir kaç dakika dışında çocukların dikkatlerinin dağılmaması için ebeveynlerin atölyede bulunmasına izin verilmemektedir. Talep olması durumunda rezervasyonlu olarak yetişkinler için de atölye çalışması yada outdoor etkinlikler planlanabilir.

Tesise Giriş Ücreti Var mı?

Tesisimize giriş anında bir ücret alınmamakla birlikte, atölye çalışmaları ve restoran kullanımında, kullanım oranında ücretlendirme yapılmaktadır. Atölye veya restoran kullanımı yapılmaması durumunda tesise giriş kabul edilmemektedir.